MECHOVÉ MAPY NA ZAKÁZKU

mapa_purple_technology

Patříte mezi vášnivé cestovatele, nebo se vám mapy prostě jen líbí a přitahují vás? Zkuste si dát mapu rovnou na zeď! Bude jedinečnou dekorací a připomene vám místa, která už jste navštívili, nebo se tam teprve chystáte. A pokud jste současně milovníky přírody, zvolte mapu z mechu. Tato jedinečná dekorace vás jen tak neomrzí.

Pokud vás nudí pouze vymalované zdi a obrazy či fotografie zrovna nejsou vaší doménou, zkuste být originální. Dejte si na zeď něco, co podpoří vaši kreativitu a fantazii. Pokud vás baví cestovat, zkoumat a dozvídat se stále nové informace, zkuste si dát na zeď mapu světa. Přírodní 3D mapa vyrobená z mechu vás zanese na vzdálená místa a přivede vůni dálek protknutou přírodou až k vám domů. Existuje hned několik variant. Svou mapu si můžete navrhnout i sami a nechat si ji vyrobit přímo na míru. Mechové mapy jsou jedinečným doplňkem do každého interiéru.

Mechová mapa na zeď

IMG_20191206_133931-1824x1368

Pokud si na návrh sami netroufáte, nechte si návrh zpracovat a rovnou i vyrobit. Můžete si zkusit malovat podle šablony, nebo se mrknout na internet pro inspiraci, mnohem lepší je to ale nechat na profesionálech. Přece jen se budete na zeď koukat každý den. Mechová mapa je mnohem jedinečnější než pouhá mapa na tapetě či na plakátě, které se pověsí jako klasický obraz. Mapa může představovat celý svět,nebo jen zemi, kde jste byli, kde jste žili, nebo kam se teprve chystáte. 

Mapu světa realizujeme nejčastěji v těchto rozměrech 200 x 127cm  a   280 x 160cm.

 

 

Mechové mapy

Náš profesionální tým vám vyrobí na zakázku originální mechovou mapu světa. Cena se odvíjí od její velikosti a náročnosti montáže. Záleží také na druzích použitého mechu. Podklad mapy bývá vyroben z dřevěné překližky, která je opracovaná pomocí řezacího laseru nebo CNC frézy. Neumíte si mapu představit? Podívejte se na realizace našich prací. Nezávislou cenovou kalkulaci si můžete nechat zaslat rovnou do svého emailu.

 mapa_na_drevemapa_purple_technology2a